سرم درمانی در منزل

برخی از داروها برای استفاده نیازمند استفاده از سرم هستند و به دلیل شرایط خاص بیمار یا بیمارستان بخواهید سرم درمانی یا سرم تراپی در محیط آرام منزل به انجام برسد.

سرم درمانی در منزل این مزیت را دارد که مشکلات جابجایی تا بیمارستان و در معرض محیط آلوده‌ی بیمارستان قرار گرفتن را برای بیمار شما به همراه ندارد و به آسانی می‌تواند در محیط امن و آرام منزل، درمان لازم را دریافت نماید.

نکات لازم پیش از سرم درمانی در منزل

پیش از اینکه کار سرم درمانی در منزل انجام شود، محیط و ابزار لازم می‌بایست در منزل آماده‌سازی شود. تجهیزات لازم شامل دارو، سرم، سوزن و تجهیزات جانبی دیگر است که برای انجام سرم‌تراپی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین محل استراحت بیمار می‌بایست شرایط نصب سرم را دارا باشد.

لازم به ذکر است که سرم درمانی با برخی از داروها ممکن است به مراقبت بیمارستانی و حضور پزشک متخصص مربوط نیازمند باشد. بنابراین برای درخواست خدمات سرم‌تراپی، با تماس بگیرید تا پس از بررسی‌های لازم، این خدمات در منزل به شما ارائه گردد.

قیمت سرم تراپی در منزل

قیمت سرم درمانی توسط پرستار با تجربه ۱۲۰ هزار تومان می‌باشد. با توجه به هزینه‌ها و مشکلات حمل و نقل بیمار تا بیمارستان، از نظر اقتصادی هم برای شما به صرفه‌تر است تا از این خدمات با آرامش در منزل استفاده نمایید.

درخواست اعزام پرستار برای سرم درمانی در منزل

برای مشاوره و اعزام پرستار با تجربه جهت سرم‌تراپی در منزل با ما تماس بگیرید.