پرستاری در منزل از بیماران مبتلا به ام اس

مراقبت از پدرها : شاید از آنجایی که زنان از نظر آماری بیشتر از مردان عمر می کنند ، مردم اغلب به فکر مراقبت از مادر می افتند که وقت آن فرا می رسد. با این حال ، پدرها نیز به دلیل تغییر زندگی به مراقبت نیاز دارند و فرزندان بزرگسالشان داستانهایی برای گفتن از این تجربیات دارند.

بعضی اوقات خواندن کتاب توسط شخص دیگری که قبلاً با آنچه ممکن است غیرممکن به نظر برسد پرداخته است ، می تواند مفید باشد. این متخصصان ممکن است کمی شوخ طبعی یا بینش داشته باشند که وضعیت شما را بهتر کند. در اینجا لیستی از چند کتاب در مورد مراقبت از والدین یا فقط پدران آورده شده است:

امی گویر متخصص مراقبت AARP بر اساس سالهای مراقبت از هر دو والدینش ، از جمله پدرش به مدت ۱۲ سال پس از تشخیص بیماری آلزایمر است. کتاب او ، “زندگی دستکاری ، کار و مراقبت” ، ترکیبی از توصیه ها و داستان های شخصی است.

“پدر من بیمار شد: عشق و بینش از سفر غیرمنتظره مراقب مراقبت از سرطان” نوشته جی پری نگاهی است به چگونگی رسیدگی یک مرد به مراقبت از پدرش در مواقع ضروری. این کتاب می تواند مرهمی برای سایر مراقبان باشد که شوک کمک ناگهانی به عزیزانشان را متحمل می شوند.

سیندی مک اینتایر نوشت:

“مراقبت از پدر با عشق و گوجه فرنگی” هنگامی که پس از فوت مادرش خود را در نقش مراقب پدرش یافت. این کتاب بیشتر از برخی دیگر مجله ای است که در آن شعر و اپیزودهایی صریح از زمان او به عنوان سرپرست به اشتراک گذاشته شده است.

بین مراقبت از مادر در برابر پدر تفاوت هایی وجود دارد و کتاب دکتر لیندا رودز این موضوع را در عنوان عنوان می کند: «آیا مادر باید تنها بماند؟ آیا پدر باید رانندگی کند؟ ” او نویسنده کتابهای دیگری نیز در مورد مراقبت از والدین است.

وقت خواندن خوب نیست؟ فیلم در مورد مراقبت از پدر چطور؟ “هیچ چیز مشترک” کمتر از تام هنکس به عنوان پسری که از پدر مبتلا به دیابت خود با بازی جکی گلیسن مراقبت می کند ، بازی می کند. “Hanging Up” توسط نورا افرون نوشته شده است و مگ رایان ، دایان کیتون و لیزا کودرو به عنوان خواهران پس از تشخیص زوال عقل ، تمام تلاش خود را برای مراقبت از پدرشان انجام می دهند ، با بازی والتر ماتائو کریستوفر پلامر (که برای این اجرا اسکار گرفت) کریستوفر پلامر را مردی می داند که پس از تشخیص سرطان به پسرش تکیه می کند و توسط ایوان مک گرگور به تصویر کشیده می شود

“وحشی ها” نشان می دهد که چگونه دو خواهر و برادر (با بازی مرحوم فیلیپ سیمور هافمن و لورا لینی) می فهمند که چگونه از پدر ۸۵ ساله خود مراقبت کنند. مراقبت از والدین می تواند چالش برانگیز و همچنین شگفت انگیز باشد. در هر صورت ، هنگامی که می توانید در شرایط مشابه با تجربه دیگری ارتباط برقرار کنید ، احساس بهتری خواهد داشت.

 

منبع : https://www.homewatchcaregivers.com/care-community-blog/2020/april/physical-distancing-vs-social-distancing/

 

برای مراقبت از پدران خود و پرستاری از آنان در منزل خود با ما در خدمات پرستار در منزل همراه شما کمک بگیرید.

 

————————————————

مطالب مرتبط:

خدمات پرستاری در منزل و بیمارستان – خدمات پزشکی در منزل مرکز خدمات پرستاری همراه شما

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *