مراقبت های قبل از عمل جراحی

مراقبت های قبل از عمل جراحی : وقتی بعد از جراحی برای خود یا یکی از عزیزانتان قصد کمک دارید ، مهم است که قبل از جراحی در صورت امکان به چیزهایی فکر کنید.

خطر سقوط در خانه و همچنین سایر خطرات مانند داروهای قبل از عمل ، مدیریت پس از جراحی افزایش می یابد. در اینجا چند گام برای اطمینان از اینکه مراقبت های خانگی دریافت شده پس از جراحی طبق برنامه پیش بینی شده انجام شده است:

برنامه مراقبت شخصی

قبل از اینکه به بیمارستان بروید با مراقب خود ملاقات کنید تا ببینید آیا این مسابقه مناسب است. سرپرست خود را با پرستار یا برنامه ریز ترخیص متصل کنید تا یک برنامه مراقبت شخصی برای پاسخگویی به تمام نیازهای خاص شما مانند برخی از نیازهای غذایی تهیه شود. برای مواردی مانند مواد غذایی و دارویی آماده شوید که با بهبودی اتفاق بیفتد تا بتوانید به حالت عادی برگردید و پس از جراحی سعی در ایجاد این روال نداشته باشید.

شما ممکن است به تجهیزات خاصی مانند میله های دستشویی موقت ، واکر یا صندلی چرخدار نیاز داشته باشید که یک مراقب می تواند به شما کمک کند قبل از اینکه از بیمارستان به خانه برگردید ، تنظیم شود و مطابق با تنظیمات شما تنظیم شود.

پروتکل های ارتباطی را با پرستار خود ایجاد کنید تا مراقبت های اضافی با خانواده و دوستانی که ممکن است بخواهند شما را چک کنند ، هماهنگ شود.

هر عمل جراحی – جراحی چشم ، جراحی قلب ، تعویض مفصل و موارد دیگر – دارای نیازهای مختلف و جدول زمانی بهبودی خواهد بود. مهم است که قبل از موعد با ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود صحبت کنید و یاد بگیرید چه نوع پشتیبانی از مراقبت در منزل مفید خواهد بود و چه مدت انتظار دارید که از یک پرستار در منزل بهره مند شوید.

 

منبع : https://www.homewatchcaregivers.com

 

در مراقبت های قبل از عمل جراحی ،مرکز خدمات پرستاری در منزل همراه شما آماده خدمات رسانی به شماست.

 

————————————————

مطالب مرتبط:

خدمات پرستاری در منزل و بیمارستان – خدمات پزشکی در منزل مرکز خدمات پرستاری همراه شما

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *