مراقبت هماهنگ

مراقبت هماهنگ : هر نوع مراقبت نیاز به هماهنگی با افراد و نهادهای دیگر مانند پزشکان ، درمانگران ، بیمه ، شاید سایر اعضای خانواده یا مراقبان غیر پزشکی دارد.

AARP در گزارش “مراقبت در ایالات متحده ۲۰۲۰” اظهار داشت: “چالش هایی که افراد در جهت گشت و گذار در سیستم های مراقبت های بهداشتی و LTSS با آن روبرو هستند اغلب برای مراقبانشان که از طرف آنها عمل می کنند ، تقویت می شود.

” LTSS مخفف خدمات و پشتیبانی طولانی مدت است. “در میان کسانی که مراقبت را هماهنگ می کنند ، تعداد بیشتری از مراقبان گزارش می دهند که حداقل در هماهنگی مراقبت از ارائه دهندگان مراقبت های خود مشکل دارند.

مراقبت هماهنگ

مراقبت هماهنگ

مراقبان خانواده ای

” این گزارش نشان داد که درصد مراقبان خانواده ای که هماهنگی مراقبت را دشوار می دانند در حال افزایش است ، در حالی که ۱۸ درصد در سال ۲۰۱۵ که گفتند “تا حدودی دشوار” ۲۴٪ در سال ۲۰۲۰ است ، افزایش می یابد. از ۵٪ در سال ۲۰۱۵ که گفتند “بسیار دشوار است” تا ۶٪ در سال ۲۰۲۰٫ در همان زمان ، کسانی که مراقبت های هماهنگی را “تا حدودی آسان” یا “بسیار آسان” توصیف می کردند در واقع کاهش یافتند. آیا می توانید ربط دهید؟

به نظر می رسد چالش های هماهنگی مراقبت بر اساس نظرسنجی های انجام شده برای این گزارش در همه جنسیت ها ، سن ها و انواع مراقبت ها وجود دارد. اگر شما یک مراقب خانواده هستید ، این احتمال وجود دارد که در تلاش برای کار با هر کسی از یک سازمان داوطلب تا یک متخصص در بیمارستان محلی ناامیدی داشته باشید.

برای کسانی که از فردی با نگرانی های بهداشت روانی یا ذهنی یا اختلال در حافظه مراقبت می کنند ، گزارش AARP حتی در مراقبت از شخصی که بیش از ۶۵ سال دارد نیز در هماهنگی مراقبت مشکل بیشتری پیدا می کند.

سایر بینش ها عبارتند از: * مراقبان طولانی مدت که به مدت یک سال یا بیشتر مراقبت ارائه می دهند ، اغلب موارد را با هماهنگی مراقبت گزارش می کنند. * مراقبان اصلی مشکلات بیشتری را در زمینه هماهنگی مراقبت گزارش می کنند. *

برقراری ارتباط

مراقبینی که حداقل مقداری تحصیلات دانشگاهی دارند ، افزایش قابل توجهی در مشکل هماهنگی مراقبت را نشان می دهد. هماهنگی برای برقراری ارتباط است به منظور هماهنگی نیازهای مراقبت از یک فرد ، گاهی اوقات پروتکل های ایمنی در HIPAA (قانون حمل و نقل و مسئولیت پذیری بیمه سلامت) می توانند موانعی را برای اشتراک اطلاعات بین طرفین ایجاد کنند. به منظور تسهیل هماهنگی بهتر ، بفهمید چه کسی در دسترس است: آیا ارائه دهنده بیمه یک هماهنگ کننده مراقبت تعیین شده دارد؟

آیا بیمارستان شخصی در این نقش دارد؟ آیا شخصی در آژانس مراقبت در منزل وجود دارد که بتواند این نیاز را تسهیل کند؟ آیا می توانید شخصی مانند مدیر مراقبت را فقط برای این “بازی برگشت” برای همه طرفها استخدام کنید؟ هنگامی که توانستید تصمیم بگیرید که چه کسی در مرکز چرخ است ، پس از تغییر نیاز می توان مراقبت را هماهنگ و تنظیم کرد.

 

منبع : https://www.homewatchcaregivers.com/care-community-blog/2020/october/coordinated-care/

 

خدمات نگهداری و پرستاری از کودک در منزل ، خدمات همراه در بیمارستان ، خدمات پانسمان در منزل ، خدمات پرستار icu در منزل با تیم همراه شما

————————————————

مطالب مرتبط:

خدمات پرستاری در منزل و بیمارستان – خدمات پزشکی در منزل مرکز خدمات پرستاری همراه شما

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *