مهارتی که هر پرستار باید داشته باش

مهارتی که هر پرستار باید داشته باشد :  این چهار مهارت فراتر از مهارتهایی است که معلم ریاضیات دبیرستان و معلم انگلیسی شما در مورد رشد در تمام دوره نوجوانی شما تبلیغ می کنند. اینها مهارتهایی است که می تواند تفاوت بین تشخیص نادرست و یک برنامه درمانی موفق برای یک بیمار باشد. آنها در طول یک دوره شیفت با یکدیگر بسیار همپوشانی دارند.

هار مهارت را که هر پرستار باید داشته باشد

در زیر ما چهار مهارت را که هر پرستار باید داشته باشد بحث می کنیم. مهارت های ارتباطی پرستار ، شما شکاف بین بیمار و ارائه دهنده اصلی مراقبت های بهداشتی وی را برطرف می کنید. برنامه مراقبت از بیمار و تجربه کلی بیمار به توانایی شما در برقراری ارتباط موثر کلامی و غیر کلامی بستگی دارد. مهارت های ارتباطی خوب باعث ایجاد شادی بیشتر و تجربه روان تری از بیمار می شود. هنگامی که برای اولین بار پا به اتاق بیمار می گذارید ، لحظه ویزیت بیمار را تعیین می کنید.

مهارتی که هر پرستار باید داشته باش

مهارتی که هر پرستار باید داشته باش

به سادگی برقراری ارتباط چشمی ، گوش دادن فعال و لبخند زدن در صورت لزوم ، ابزاری عالی برای برقراری ارتباط غیر کلامی است که بیمار را راحت کرده و به او امکان باز شدن می دهد. به خاطر داشته باشید که همه بیماران یکسان برقرار نمی کنند.

مهارت های سازمانی

چند دقیقه وقت بگذارید تا بیمار را بشناسید تا بتوانید ارتباط شخصی برقرار کنید و سبک ارتباطی خود را متناسب با نوع خود تنظیم کنید. مهارت های سازمانی منظم ماندن یک مهارت است که برای پرستار در منزل شدن لازم است. پرستاران به طور مداوم در طول روز وظایف و بیماران را دستکاری می کنند ، بنابراین سازماندهی و مدیریت زمان یک ضرورت است.

سعی کنید حساس ترین زمان و مهمترین وظایف خود را با ایجاد یک چک لیست اولویت بندی کنید. این به شما کمک می کند تا در طول شیفت خود در مسیر باشید و از فراموشی در روزهای خاص آشفته جلوگیری می کند. مهارت های تفکر انتقادی پرستاران حل كننده مشكلات و متفكران مهمي هستند.

مهارت های سازمانی

توانایی دیدن بیمار ، تجزیه و تحلیل علائم و سابقه پزشکی وی و ایجاد برنامه مراقبت از بیمار در هر شیفت کاری مهم است. این که آیا شما در دوختن انگشت بریده شده توسط ER کار می کنید یا در متخصص اطفال که از طریق یک معاینه مشترک انجام می شود ، باید نتیجه گیری کنید و بر اساس نیازهای مختلف بیمار نتیجه گیری کنید. مهارت های تصمیم گیری اکثر تصمیمات در پرستاری سیاه و سفید نیست.

مهارت های تصمیم گیری

اینجاست که مهارت تصمیم گیری و تفکر انتقادی دست به دست هم می دهند. برای تصمیم گیری بهتر برای بیمار خود ، باید بتوانید سریع و متفکرانه تصمیم بگیرید. اگر در واحدی تازه وارد هستید ، اگر از چیزی مطمئن نیستید ، از پرسیدن سوال نترسید. ایمن بودن بهتر از تأسف است. یافتن یک مربی پرستار در طبقه خود نیز راهی عالی برای ایجاد اطمینان در مهارت های تصمیم گیری شماست.

این چهار مهارت که گاهی به راحتی کنار گذاشته می شوند ، مهارت هایی هستند که می توانند به معنای تفاوت بین یک پرستار خوب و یک پرستار استثنایی در خدمات پرستاری در منزل باشند. مهارتهای ارتباطی ، سازماندهی ، تفکر انتقادی و تصمیم گیری ، بنیادی محکم برای کمک به اطمینان از اولویت بندی و تکمیل وظایف در یک شیفت ایجاد می کند ، بیمار تجربه خوبی با شما دارد و بر اساس تمام اطلاعات موجود تصمیم گیری می شود!

 

برای داشتن پرستار متخصص حرفه ای با تیم خدمات پرستاری در منزل همراه شما تماس بگیرید.

 

————————————————

مطالب مرتبط:

خدمات پرستاری در منزل و بیمارستان – خدمات پزشکی در منزل مرکز خدمات پرستاری همراه شما

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *