پرستار همراه بیمار در بیمارستان

اگر عزیزان شما در بیمارستان یا اورژانس بیمارستان بستری شده‌اند و به مراقبت‌های روزمره یا پزشکی نیاز دارند  برای شما امکان انجام این کار فراهم نیست، ما در کنار شما هستیم تا با پرستاری و مراقبت از بیمار شما در بیمارستان، سلامت ایشان هر چه زودتر به حالت عادی برگردد.

حضور در بیمارستان علاوه بر اینکه به دلیل کمبود وقت می‌تواند برای اطرافیان مشکل باشد، به دلیل نیاز به مهارت‌های خاص پرستاری در شرایط خاص و همچنین نیاز به ارائه‌ی خدماتی که گاهی از توان اطرافیان خارج است، نیازمند استفاده از پرستار باتجربه و توانا در انجام نگهداری و پرستاری از بیمار در بیمارستان است.

همچنین در شرایط خاص که اطرافیان به دلیل نگرانی از بیمار شدن، امکان حضور در بیمارستان برای مراقبت از بیمار را ندارند، استفاده از پرستار باتجربه بیمار در بیمارستان، یک گزینه‌ی مناسب برای بیمار و اطرافیان به حساب می‌آید.

مزایای استفاده از پرستار همراه بیمار در بیمارستان

حضور یک پرستار در کنار بیمار شما، این آرامش خاطر را به شما و بیمار می‌دهد که نیازهای روزمره و نیازهای درمانی که خارج از تعهدات بیمارستان است، با بالاترین کیفیت در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

همچنین به دلیل اینکه پرستاران بیمار در بیمارستان دارای تجربه‌ی قبلی و طولانی‌مدت نگهداری از بیمار هستند، شرایط خاص بیماران و راه‌حل‌های فوری برای حفظ و بهبود سلامت آنان را بهتر می‌دانند. در نتیجه در صورت رخداد مشکلات مختلف، می‌توانند واکنش‌های مناسب‌تری برای مراقبت از بیمار شما به انجام برسانند.

قیمت پرستاری و مراقبت از بیمار در بیمارستان

قیمت پرستار همراه بیمار در بیمارستان به ازای ۱۲ ساعت، از ۱۵۰ هزار تومان می‌باشد. این قیمت بسته به شرایط بیمار و بیماری و مراقبت‌های خاصی که مورد نیاز باشد، ممکن است متفاوت باشد.

درخواست اعزام همراه و پرستار بیمار در بیمارستان

اگر بیمار شما در بیمارستان یا اورژانس بیمارستان بستری شده است و به همراه یا پرستار برای مراقبت از ایشان نیاز دارید، برای مشاوه و اعزام سریع مراقب، با ما تماس بگیرید.