پرستاری از کودک و نوزادان

پرستاری از کودک و نوزادان : از آنجاییکه هفت سال ابتدا زندگی فرد و رفتار افرادیکه در این بازه سنی با کودک در تعامل هستند در شکل گیری شخصیت او تأثیر بسزایی دارد، مهم می‌باشد که پرستار کودک شما تحصیل کرده و آشنا به امور کودکیاری جهت تربیت ،آموزش و نگهداری باشد.
مرکز پزشکی سلامت ابتدا خدمات نگهداری از کودک را بوسیله کودکیاران تحصیل کرده در رشته‌های روان شناسی، علوم تربیتی ، مشاوره و …. ارائه می‌دهد.

خدماتی که پرستاران آموزش دیده پرستاری از کودک و نوزادان انجام میدهند :

۱-آموزش زبان دوم به کودک شما
۲-آموزش نقاشی،کاردستی و موسیقی و …
۳- انجام بازیهای فکری و آموزشی در اوقات فراغت
۴- رسیدگی به امور درسی و تکالیف کودکان
۵- انجام فعالیتهای ورزشی و ….
کودکیاران سلامت ابتدا طوری از کودک شما نگهداری می کنند که گویی خواهر فرزند شما هستند و در این راستا پیشنهاداتی جهت بهبود فرایند آموزشی، خلاقیت و …. به شما هم میدهند.

نگهداری از دوقلوها و چند قلوها
از جمله خدمات مراقبت از کودکان مراقبت از دوقلو و چند قلوها می‌باشد که کودکیاران مجرب ما در این زمینه فعالیت دارند و والدین عزیز را کمک می کنند و دوشادوش آنها به مراقبت کوچولوها میپردازند .

 

مرکز خدمات پرستاری در منزل همراه شما آماده خدمات رسانی در زمینه های :

خدمات پرستاری در منزل ،  خدمات پرستاری در بیمارستان ، خدمات پزشکی در منزل ، خدمات پرستاری از سالمند در منزل ، خدمات پرستاری از بیمار در منزل ، خدمات تزریقات در منزل ، خدمات فیزیوتراپی در منزل ، خدمات نگهداری و پرستاری از کودک در منزل ، خدمات همراه در بیمارستان ، خدمات پانسمان در منزل ، خدمات پرستار icu در منزل ، ویزیت پزشک در منزل ، خدمات درمانی در منزل ، خدمات کاردرمانی در منزل ، خدمات سرم درمانی در منزل ، خدمات رادیولوژی در منزل و … آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

————————————————

مطالب مرتبط:

خدمات پرستاری در منزل و بیمارستان – خدمات پزشکی در منزل مرکز خدمات پرستاری همراه شما

5 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *