چرا کسی به مراقبت شبانه روزی نیاز دارد؟

چرا کسی به مراقبت شبانه روزی نیاز دارد؟ شما ممکن است در هنگام مراقبت ۲۴/۷ شبانه روز ، نسخه ای از مراقبت از خوابگاه برای یک فرد بسیار مسن را به تصویر بکشید ، اما در واقع به انواع مختلفی از افراد و دلایل نیاز است. در حالی که از آن به عنوان “مراقبت ۲۴/۷” یاد می شود ، ممکن است فقط ۴۸ ساعت پشت سر هم باشد ، یا برای چند هفته یا حتی چند سال. هر شخص منحصر به فرد است و مراقبت از او نیز منحصر به فرد است.

مراقبت های بعد از جراحی

مراقبت های بعد از جراحی حتی یک عمل جراحی به ظاهر جزئی نیز می تواند به کمک خانه کمک کند و ممکن است عزیزی در دسترس نباشد که تمام شب را نیمه بیدار بماند یا از نظر جسمی بتواند در سفر به دستشویی کمک کند. مراقبان داخلی که به طور حرفه ای آموزش دیده اند ، می توانند به مشتری کمک کنند تا از جراحی توالت ، حمام ، نظافت ، آماده سازی غذا و حمل و نقل برای قرارهای بعدی به پزشک بهبود یابد. تصور کنید اگر عزیز شما جراحی چشم کرده است و باید به مدت ۴۸ ساعت چشم خود را باندپیچی کند.

چه کسی می تواند به آنها کمک کند تا در خانه خود حرکت کنند – از پله ها بالا می روند ، از آشپزخانه غذا می گیرند ، از دستشویی استفاده می کنند؟ یا به این فکر کنید که بهبودی پس از جراحی مفصل ران یا بهبودی از سکته مغزی چقدر طول می کشد و همه کارهایی که ممکن است لازم باشد ابتدا صبح یا حتی نیمه شب انجام شود.

زوال عقل

مراقبت از زوال عقل افرادی که مبتلا به زوال عقل هستند ممکن است در مراحل بعدی بیماری به مراقبت شبانه روزی نیاز داشته باشند و این امر می تواند به چندین مراقب در شیفت کاری برای رفع نیازهای جسمی نیاز داشته باشد.

می توانید در اینجا درباره علائم زوال عقل و بیماری آلزایمر اطلاعات بیشتری کسب کنید. سرگردانی می تواند در برخی موارد زوال عقل رخ دهد و می تواند به داشتن یک مراقب در آنجا کمک کند تا آنها را از داشتن موقعیت بالقوه خطرناک در هر زمان از روز باز دارد.

مراقبت از مراقبان ممكن است یكی از اعضای خانواده بتواند کارهای زیادی برای یك عزیز انجام دهد ، اما مطالعات نشان می دهد كه ترك خواب و لذت های ساده خود برای مراقبت ، سالم نیست. مراقبت حرفه ای ۲۴/۷ می تواند به یک مراقب خانواده وقت تعطیلات ، یا فقط یک خواب خوب شب را بدهد ، زیرا این جفت دست و چشم اضافی امنیت همه افراد را حفظ می کند.

استرس

بسیاری از مراقبان با استرس کنار می آیند – یا از کمبود خواب یا فقط از مهارت کافی برای تأمین نیازها. استخدام شخصی برای پر کردن کفش های خود به مدت ۲۴ ساعت در روز و شاید حتی هفت روز متوالی ، این توانایی را دارد که مراقب خانواده را به اندازه کافی سالم نگه دارد تا بیشتر اوقات برای او باشد.

مراقبت از پایان زندگی وقتی کسی در حال مرگ است و وقت آن است که آماده شود ، گاهی اوقات خدمات مهمانسرا فراخوانی می شود. شکننده بودن شرایط باعث می شود مراقبت شبانه روزی تقریباً یک ضرورت باشد تا عزیزان بتوانند به نوبت خداحافظی کنند در حالی که مراقبت های تمام وقت خود را انجام نمی دهند وظایفی که برای انجام آنها آموزش دیده نیست ، مانند بلند کردن شخصی از تخت یا تمایل به نیازهای توالت آنها.

به یاد داشته باشید که مراقبت در منزل برای هر مشتری و نیازهای فعلی وی قابل تنظیم است ، بنابراین شاید ۲۴ ساعت مراقبت در روز لازم بود اما اکنون فقط شش ساعت در روز لازم است. ارتباطات را حفظ کنید تا برنامه های مراقبت را برای حفظ بهزیستی و ایمنی مطلوب تنظیم کنید.

 

منبع : https://www.homewatchcaregivers.com/care-community-blog/2021/january/24-7-home-care-for-you-and-your-family/

 

برای مراقبت شبانه روزی و خدمات پرستار در منزل در خدمت شما هستیم.

 

 

————————————————

مطالب مرتبط:

خدمات پرستاری در منزل و بیمارستان – خدمات پزشکی در منزل مرکز خدمات پرستاری همراه شما

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *