چگونه استفاده از تکنولوژی باعث بهبود عملکرد پرستار سالمند می‌شود؟

چگونه استفاده از تکنولوژی باعث بهبود عملکرد پرستار سالمند می‌شود؟ تکنولوژی نقش مهمی را در زندگی روزمره پرستار سالمند ایفا می‌کند. یک پرستار سالمند با استفاده از تکنولوژی و نرم افزارهای متناسب می‌تواند وظایف خود را بهتر و سریع‌تر انجام دهد.

برای مثال پرستار سالمند می‌تواند از راه اینترنت، اطلاعاتی را درمورد جدید ترین روش‌های مراقبت از سالمندان به دست آورده و عملکرد خود را بهبود بخشد.

اکثر کسانی که کار پرستار سالمند را بر عهده دارند، برای به دست آوردن اطلاعات به اینترنت مراجعه می کنند. به غیر از یافتن مطلب‌ها در اینترنت، انواع دیگری از تکنولوژی وجود دارد که به پرستار سالمند در انجام وظایف یاری می‌کند.

استفاده از تکنولوژی باعث بهبود عملکرد پرستار سالمند

ردیاب:

بعضی از سالمندان با بالا رفتن سن، دچار فراموشی شده و جا خود را فراموش می کنند. پرستار سالمند با یاری ردیاب می‌تواند از گم شدن سالمند جلوگیری بکند. این دستگاه به لباس متصل شده و به پرستار سالمند این امکان را میدهد تا جا دقیق سالمند را بیابد. (چگونه استفاده از تکنولوژی باعث بهبود عملکرد پرستار سالمند می‌شود؟ )

استفاده از تکنولوژی و نرم افزارهای مختلف برای پرستار سالمند :

یکی از ویژگی‌های ضروری در کار پرستار سالمند، داشتن حافظه قوی می‌باشد. پرستار سالمند می‌بایست همیشه ساعت دقیق مصرف داروها را به خاطر داشته باشد. زیرا فراموش نمودن آن باعث درست کردن مشکل می‌شود.

برای راحتی اینکار، نرم افزارهایی وجود دارند که ساعت دقیق مصرف دارو را به پرستار سالمند اطلاع می بدهند.

یکی دیگر از وظایف پرستار سالمند، پیگیری ملاقات‌های پزشکی می‌باشد. نرم افزارهایی وجود دارند که به پرستار سالمند در انجام اینکار هم یاری می کنند.

چگونه استفاده از تکنولوژی باعث بهبود عملکرد پرستار سالمند می‌شود؟

تلفن همراه سالمند :

در کار پرستار سالمند، آمادگی برای مواقع اضطراری اهمیت زیادی دارد. پرستار سالمند می‌بایست شماره تلفن‌های لازم را همراه داشته باشد تا در مواقع اضطراری با آن‌ها تماس گیرد و برترین وسیله برای انجام اینکار، تلفن همراه می‌باشد.

وبسایت‌های اطلاعاتی:

وبسایت‌های زیادی در رابطه با کار پرستار سالمند وجود دارند که اطلاعات مفیدی را درمورد مراقبت از سالمندان ارائه می بدهند. پرستار سالمند می‌تواند با خواندن این مطلب ها، اطلاعات خود را بالا برده و در کار خود پیشرفت بکند.

حسگرهای حرکتی:

یکی از دلایل آسیب دیدن سالمند، افتادن و زمین خوردن می‌باشد. پرستار سالمند می‌تواند با یاری حسگرهای حرکتی از زمین خوردن سالمند با خبر شده و به یاری او برود. برای مثال اگر یک سالمند وقت زیادی را در سرویس بهداشتی بگذراند و حسگر پس از مدتی طولانی هیچ حرکتی را شناسایی نکند، به پرستار سالمند هشدار خواهد داد.

مرکز خدمات پرستاری در منزل همراه شما همراه شماست.

—————————

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *