راههای درمان چاقی ژنتیکی شکمی

راههای درمان چاقی ژنتیکی شکمی :  برترین راه ژنتیکی برای درمان چاقی شکم و پهلو چیست؟کسانی که دارای اضافه وزن هستند و حتی با کم خوری دارای اضافه وزن میشوند می توانند با یاری مطالبی که در ادامه می خوانید، وزن کم کنید.

بهترین راههای درمان چاقی ژنتیکی شکمی 

برترین راه درمان چاقی کنترل چیزهایی میباشد که میخورید. شاید تصور نمایید که حتی اگر آب هم بخورید چاق می بشوید. بعضی افراد هم می گویند چاقی ژنتیکی به جز عمل اسلیو معده درمان ندارد و اضافه وزن خود را توجیه می کنند.

ولی حقیقت این میباشد که ۱ گرسنه در مناطق محروم با استعداد چاقی، بدنی لاغر و نحیف دارد؛ زیرا تا غذا نباشد، اضافه وزنی هم در کار نیست. بنابراین در قدم ابتدا ضروری میباشد به اهمیت عادات غذایی در درست کردن اضافه وزن توجه داشته باشید.

درمان چاقی، راههای مختلف دارد، میتوانید رژیم های مختلف غذایی را اجرا نمایید. میتوانید از انواع جراحی های لاغری استفاده نمایید. در این صفحه راه های درمان چاقی را شرح داده ایم، میتوانید با توجه به شرایط و علایق خود ۱ روش برگزینید.

راههای درمان چاقی ژنتیکی شکمی

راههای درمان چاقی ژنتیکی شکمی

برترین راه درمان چاقی ژنتیکی برای شکم و پهلو

برترین راه درمان چاقی شکم و پهلو به طور کلی به ۳ دسته ذیل تقسیم می شود:

رژیم غذایی سالم + استفاده از چربی سوزهای دارویی یا گیاهی

ورزش نمودن + رژیم غذایی سالم + استفاده از چربی سوزهای دارویی یا گیاهی

عمل چاقی + رژیم غذایی سالم

۱- روش ابتدا درمان چاقی شکم و پهلو

برای درمان چاقی شکم و پهلو با رژیم غذایی + استفاده از چربی سوزهای دارویی و گیاهی میتوانید به روش ذیل اقدام کنید:نکته ها طلایی در مورد رژیم غذایی برای درمان چاقی شکم و پهلو موارد زیاد ساده ولی ضروری میباشد که کاهش چربی دور شکم و پهلو یاری میکند، این نکته ها شامل موارد ذیل است:

کاهش مصرف کربوهیدرات ها

کاهش مصرف کربوهیدرات و قند در شب

حذف مصرف قندهای مصنوعی و جایگزینی قند طبیعی با مقدار محدود از قندهای طبیعی نظیر خرما، توت خشک، انجیر خشک و روزی ۱ الی ۲ میوه فصل

حذف مصرف کربوهیدرات هایی نظیر نان سفید و برنج

محدود نمودن مصرف آب جو و نان جو

حذف آبمیوه های مصنوعی و نوشابه ها

حذف مواد غذایی پرکالری و چرب

جایگزینی روغن های طبیعی نظیر روغن کنجد، روغن زیتون

حذف انواع فست فود، شکلات و شیرینی ها و هله هوله

کاهش کالری دریافتی با رژیم غذایی سالم

مصرف سبزیجات و گیاهان بصورت پخته یا خام

مصرف پروتئین به میزان ضروری که بوسیله متخصص تغذیه تعیین میشود.

میتوانید از چربی سوزهای خانگی در کنار رژیم غذایی برای درمان چاقی شکم و پهلو استفاده نمایید. میتوانید دمنوش های خانگی نظیر ترکیب زنجبیل، لیمو تازه، نعناع را بنوشید و چربی شکم و پهلو را آب نمایید. میتوانید از انواع داروهای چربی سوز با مشورت دکتر استفاده نمایید.

۲- روش دوم درمان چاقی شکم و پهلو

ورزش نمودن + رژیم غذایی سالم + استفاده از چربی سوزهای دارویی یا گیاهی

بارها مشاهده شده که به طور مثال خانم ها می گویند، از پایان قسمت های بدنم راضی هستم و فقط می خواهم چربی شکم و پهلوهایم آب شود و چربی مابقی قسمت های بدنم کم نشود!در این روش درمان چاقی شکم و پهلو ضروری میباشد توجه داشته باشید که به دنبال ورزشی نباشید که فقط چربی شکم و پهلو را آب بکند و با سایر چربی های بدن کاری نداشته باشد زیرا چنین ورزشی وجود ندارد.

میتوانید چربی شکم و پهلو را با ورزش های هوازی یا بی هوازی آب نمایید در اجرای ورزش های هوازی و بی هوازی، چربی پایان قسمت های بدن از جمله شکم و پهلو آب میشود. ولی اگر می خواهید بر روی درمان چاقی شکم و پهلو تمرکز نمایید، ضروری میباشد حرکات ورزشی متناسب برای چاقی شکم و پهلو را انجام بدهید تا شاهد آب شدن چربی این ناحیه به طور چشمگیر باشید.

ورزش نمودن برای درمان چاقی شکم و پهلو ۱ روش موثر ولی شرطی میباشد. به این معنی که اگر رژیم غذایی سالم را رعایت نکنید، لاغر نمی بشوید. بنابراین نظر میکنیم به نکته هایی که در روش ابتدا، درباره تغذیه اشاره شده میباشد، توجه داشته باشید. ورزش نمودن به همراه رژیم غذایی سالم و مصرف چربی سوزها، برترین درمان چاقی شکم و پهلو و حتی درمان چاقی ژنتیکی میباشد.

راههای درمان چاقی ژنتیکی شکمی

راههای درمان چاقی ژنتیکی شکمی

۳- روش سوم انجام عمل چاقی

عمل های مختلف تحت عنوان عمل چاقی برای درمان چاقی شکم و پهلو وجود دارد. این عمل ها شامل موارد ذیل است:

پیکر تراشی

اسلیو معده

بای پس معده

بالن معده

مطالب مرتبط :

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *